TRÉNINKY

Chcete se začít hýbat? Máte pocit, že necvičíte správně? Chcete udělat krok pro své zdraví? Nebo prostě jen neradi cvičíte sami? Pak jsem tu právě pro Vás!

V dnešní době má bohužel mnoho z nás špatné pohybové návyky, které nás mohou za pár let nepříjemně dohnat. Vaše těla i mysl si zaslouží vybočení z těchto návyků, které se Vám vrátí v podobě zdravého těla i lepší psychické kondice. Každé tělo potřebuje řádnou péči, aby Vám ji mohlo dlouhodobě oplatit. Tréninkové lekce jsou proto správným krokem vpřed. Věnuji Vám osobní dohled nad cviky, které připravím přímo na míru dle Vašich požadavků a potřeb. Zaměřuji se na každého, kdo má dostatek elánu a váží si svého těla natolik, že pro něj chce něco udělat. Zkrátka na každého, kdo je odhodlaný se hýbat, zdravě hýbat.

1) Úvodní konzultace

Shrneme si Vaše požadavky, představy, cíle. Zanalyzujeme Vaše tělesné složení. Nezávazně Vám představím část tréninkové lekce.

2) Společný plán

Vrhneme se na navazující tréninkové lekce, ve kterých se ve správném provedení zaměříme na Váš cíl.  

3) Poctivá pravidelnost

Efektivních výsledků lze dosáhnout pouze a jen pravidelností s pílí. Přidáním trochy trpělivosti lze dokázat téměř nemožné.

4) Zpětná vazba

Průběžná analýza fyzické i psychické kondice jsou parametry, které udávají, že se nacházíte na správné cestě. 

Ceník

Jednorázová lekce

800 Kč

Balíček 10 lekcí

7 000 Kč